Sun Team Enerji A.Ş.

Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Hakkımızda

Sun Team Enerji A.Ş.; yenilenebilir enerji kaynakları alanında inovatif teknolojiler ile Enerji üretim ekipmanları temini, kurulumu,  ve danışmanlığı yapan Ankara merkezli bir firmadır. Türkiye’de  faaliyet gösteren firmanın kurucu ortakları, uzun yıllardır Enerji sektöründe edindiği tecrübeler ışığında, solar enerji alanında EPC hizmetlerini uzun yıllardan beri aktif olarak sürdürmektedir. Sun Team Enerji A.Ş. sahip olduğu tecrübeler ve iletişim ağı sayesinde yurt içi ve yurt dışı  sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edebilmektedirler.

Sun Team Enerji A.Ş. ailesi olarak bu yolda en büyük motivasyonumuz, ülkemize olan yüksek sevgi ve bağlılığımızın sonucu enerjide dışa bağımlılığı azaltmaktır. Yenilenebilir enerjisi, günümüzde enerji ihtiyacımızın çoğunu karşılamak üzere kullandığımız konvansiyonel yakıtlarına göre çok daha zengin ve temiz bir enerji kaynağıdır. Yenilenebilir enerji, dünyamızın artan enerji ihtiyacını karşılayan en saf enerji kaynağıdır.

Misyon

Sun Team Enerji A.Ş. Ailesi olarak, Solar Enerji alanında Uzman yönetim kadrosunu genç ve dinamik ekibiyle birleştirerek Uluslararası kalite standartları kapsamında yeniliklere her zaman ayak uydurarak, geniş  ürün yelpazesi sayesinde her müşterimizin taleplerine inovatif ve sürdürülebilir çözümler sunarak, sürekli yenilik anlayışı ve güvenilir kurumsal imajı ile müşterilerine kesintisiz en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Yenilenebilir enerji kaynakları ile gelecek nesillere daha temiz ve yeşil bir dünya bırakmak idealinde, dünya genelinde enerji ve enerji üretim proseslerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip edip, Türkiye’deki yaşam alanlarını daha çevreci ve yaşanılabilir hale gelmesini amaçlamaktayız. Bu doğrultuda, her türlü enerji ekipman temin ve satışı, kurulumu, teknik servis ve danışmanlığı konularında Türkiye’nin lokomotif firmaları arasında yerini alıp dünya piyasasında aktif rol oynamayı hedeflemekteyiz.